با پوشیدن دمپایی روفرشی بچه گانه موجب آرامش روح رفتگان خود شوید

بسیاری از ما به طور فزاینده ای از خانه کار می کنیم، بنابراین دمپایی ها بیشتر از همیشه مورد استفاده قرار می گیرند و با کاهش دما، زمان خوبی برای تعویض دمپایی های جدید است.

دنیای دمپایی روفرشی بچه گانه وسیع است (چرم، پشم یا جیر؟ به سبک لوفر یا موکاسین؟)، بنابراین از تعداد انگشت شماری از متخصصان سفر و سبک، از جمله هتلداران و نویسندگان مد، خواستیم جفت هایی را که به آنها قسم می خورند به اشتراک بگذارند.

جردن بونکر، نویسنده پوشاک مردانه مستقر در .K. یکی از پوشندگان مکرر بیرکن استاک و «سفیر غیررسمی» در حلقه اجتماعی خود برای استایل بوستون با خط قیچی این برند است که در دو گزینه عرض موجود است.

او می‌گوید با پایه‌های چوب پنبه‌ای منحنی‌شان که به شکل پای فرد استفاده می‌شود، این لغزنده‌ها «به‌طور مسخره‌ای راحت، آسان برای پوشیدن و بادوام هستند»، به‌قدری که بیشتر روزهای هفته را چه در داخل و چه در داخل می‌پوشد.

خارج از خانه (با جوراب های اسلوب). آنها در رنگ آبی نیمه شب و جیر سکه ای سنگی، با کفی ساخته شده از EVA، پلیمر الاستومری که به دلیل نرمی و انعطاف لاستیکی مانند معروف است، عرضه می شوند.

شاید دمپایی روفرشی بچه گانه به‌عنوان شیک‌ترین کفش‌های موجود در بازار شناخته نشود، اما لوئیس وارگاس، مدیرعامل و بنیان‌گذار برند تجربه سفر Modern Adventure، با افتخار از دمپایی‌های Ascot با خط پوست گوسفند این برند استفاده می‌کند که هیچ شباهتی به UGG‌های شما ندارد.

در حال تصور کردن وارگاس، که صاحب دو جفت است، می‌گوید: «زندگی در پورتلند، اورگان، آرامش و راحتی مهم است و اینها به شما کمک می‌کنند. ما طیف گسترده ای از اندازه ها را دوست داریم U.S. مردانه 7 تا 18 ساله، که بسیاری از آنها با برش های پهن و دارای ظاهری مجلل در دسترس هستند. از بین نیم دوجین دمپایی مردانه ای که آزمایش کردیم، اینها مورد علاقه ما بودند زیرا احساس می کردند که پاهای ما توسط ابرها در آغوش گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.