پنجره‌هایی با عایق خوب یو پی وی سی آلومینیومی

سی تا چهل سال پیش، بازارهای ایالات متحده و اروپا شاهد رشد چشمگیر و سریع پنجره‌های uPVC بودند.

زیرا تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی پنجره آهنی دوجداره به uPVC روی آوردند، به‌ویژه در مواجهه با الزامات مربوط به کارایی انرژی ساختمان‌ها که توسط دولت دستور داده شده بود.

امروزه، یو پی وی سی تقریباً 70 درصد از کل فروش پنجره در ایالات متحده را در سطح ملی به خود اختصاص می دهد. در اروپا 55 درصد است.

این تغییرات به دلیل ترجیح برای نگهداری کم، پنجره‌هایی با عایق خوب در زمان استانداردهای عملکرد انرژی ساختمان به طور فزاینده‌ای ایجاد شد.

پیتر توضیح داد: “پنجره های uPVC به سادگی محصول بهتری هستند.” بازار در استرالیا مانند سایر کشورها مانند چین و هند شروع به حرکت کرده است.

با این حال، استرالیا هنوز در پنجره دوجداره ریلی مورد استانداردها و کدهای عملکرد اجباری بهره وری انرژی از بازارهای اصلی خارج از کشور عقب است.

پیتر خاطرنشان کرد، حتی چین نیز سیاست‌های دولتی دارد که باعث استفاده از پنجره‌های با عملکرد بالاتر می‌شود.

با درک اهمیت محصولات در و پنجره کارآمد انرژی، کدهای انرژی چینی الزامات بهره وری انرژی را برای درها و پنجره ها تعیین می کنند.

که به جذب محصولات با عملکرد بالاتر کمک کرده است. به عنوان مثال، حداکثر U-value مجاز برای پنجره ها در مناطق سردسیر شدید کشور 2.0 W/m2K از سال 1995 بوده است!

در سال 2010، این میزان به پنجره چوبی حداکثر 1.5 W/m2K کاهش یافت و بار دیگر عملکرد پنجره را افزایش داد.

در همین حال، در آلمان که پیترز مستقر است، دولت خانه‌های نوساز را به استاندارد پاسیوهاوس نزدیک‌تر می‌کند.

زیرا سیاست کلی انرژی ساختمان‌اش مطابق با استاندارد انرژی تقریباً صفر مورد نیاز دستورالعمل ساختمان‌های اروپایی است.

اگرچه میزان استفاده از شیشه های عایق یا دو جداره در استرالیا در حال افزایش است، اما فقدان محرک های سیاست انرژی ساختمان برای تشویق استفاده از پنجره های با عملکرد بالاتر وجود دارد.

همانطور که مقاله‌های پنجره upvc کشویی اخیر ما نشان داد، از محصولات پنجره‌های مسکونی با رتبه‌بندی سیستم رتبه‌بندی انرژی پنجره (WERS) ارائه شده در ویکتوریا.

که آب و هوای گرمایشی در نظر گرفته می‌شود، تقریباً نیمی از آنها دارای مقادیر U 4 W/m2K یا بیشتر هستند. کمتر از 3 درصد محصولات ارائه شده دارای مقادیر U زیر 2.0 W/m2K هستند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. کاغذ جداگانه زباله های محل دفن زباله
    2. رازهای نهفته در چاله های فضایی!
    3. آتش گرفتن یک اجاق گاز منجر به کشته شدن افراد یک رستوران شد
    4. تاثیر منفی خودرو بر روی کاهش جمعیت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.