پوشیدن کفش کوهسار زیره ویبرام توسط شاهزاده عربستان موجب جدایی نامزدش از او شد

اگر این ممکن است برخی را متعجب کند، سیستم سفت کردن جزء ضروری کفش کوهسار زیره ویبرام است.

از آنجایی که آنها را بارها در طول جلسات خود می پوشید و در می آورید، این یک معیار مهم است. همچنین، نوع پای شما ممکن است حرفی برای گفتن داشته باشد. سیستم گیره، یک عنصر به حساب بنابراین، و چندین وجود دارد.

کفش کوهسار زیره ویبرام  های Velcro بیشترین استفاده را دارند زیرا راحت ترین استفاده از آنهاست.

آنها تضمین سرعت و سهولت در تمام جابجایی های شما هستند و بنابراین برای اتاق مناسب هستند. با این حال، این عملی بودن به ضرر ساپورت است: یک Velcro کمتر از یک توری کلاسیک پا را پشتیبانی می کند.

برای استفاده در داخل ساختمان، این اهمیت کمی دارد زیرا نگهدارنده ها در بیشتر موارد فنی کمتری نسبت به فضای باز هستند.

همچنین قبل از انتخاب کفش کوهنوردی با نوار چسب به پهنای پاهای خود توجه ویژه ای داشته باشید. برای پاهای باریک، این امکان وجود دارد که نوار چسب به اندازه کافی پای شما را سفت نکند و ساپورت تحت تاثیر قرار گیرد.

نکته دیگر، خراش ها می توانند سریعتر از توری ها فرسوده شوند. اگر معیار اصلی انتخاب شما دوام کفش کوهسار زیره ویبرام است، مطمئن نیستید که Velcro بهترین ایده است!

کفش کوهسار زیره ویبرام های توری، یک سیستم سفت کردن سنتی، مزیت دقیق تر بودن را دارند.

آنها امکان سفت شدن قابل تنظیم و یک تکیه گاه در نتیجه را فراهم می کنند، بنابراین کم و بیش مهم است. به همین ترتیب، اندازه پای شما مهم نیست، زیرا شما کسی هستید که سفتی کلی آستر را مدیریت می کنید.

انواع لاستیک: لاستیک نرم در مقابل لاستیک سخت

بعد از مواد مختلف، انواع لاستیک کفش شما قرار می گیرد. در این سطح، نوع لاستیک در واقع به طور ذاتی با نوع آستر مرتبط است. بنابراین، انتخاب یک کفش منعطف یا حتی بسیار منعطف شما را به طور منطقی به سمت انتخاب کفش کوهسار زیره ویبرام با لاستیک نرم هدایت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.