مشاور ایزو 17025 را چگونه باید انتخاب کرد؟

شرکت های آزمایشگاهی برای تأیید صلاحیت کار خود، نیاز به یک مشاور باسابقه برای پیاده سازی ایزو 17025 دارند. این سوال پیش می آید که الزامات این استاندارد چیست و مشاور ایزو 17025 باید چه تجربیاتی داشته باشد و چگونه باید آن را انتخاب کرد؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ایزو 17025 و الزامات آن

در یک سیستم آزمایشگاهی، کالیبراسیون دستگاه ها کار بسیار مهم و پیچیده ای است. ایزو 17025 الزامات بسیار زیاد و گسترده ای در ارتباط با بهینه سازی سیستم آزمایشگاهی دارد که بدون یک انتخاب مشاور کارآمد نمی توان این الزامات را در مجموعه پیاده سازی کرد.

مهمترین بحث در استاندارد ایزو 17025 در زمینه مواد اولیه و تجهیزات در سازمان، به طراحی و آموزش صحیح تست ریپورت ها و ارائه گزارش درست از نتیجه آزمایش های صورت گرفته مربوط می شود. سازمان های آزمایشگاهی با توجه به نوع فعالیت خود در مجموعه، هر کدام هدف مشخصی از پیاده سازی این الزامات دارند.

مشاور ایزو 17025

انتخاب مشاور ایزو 17025

برای انتخاب مشاور ایزو 17025 باید اول به رزومه آن شخص توجه کرد و میزان فعالیت و کاری که در این زمینه انجام داده است، سپس با استفاده از تجربیاتی که از پیاده سازی استانداردهای دیگر در سازمان های مختلف بدست آورده است، می تواند مشکلات و دغدغه های موجود در سازمان را به بهترین نحو شناسایی کرده و راهکارهایی برای حل آن ها ارائه کند.

به دلیل پیچیدگی الزامات این استاندارد، نقش مشاور بسیار پررنگ و مهم بوده و بدون راهنمایی و تجربیات آن نمی توان این الزامات را به درستی در سازمان اجرا کرد. مشاور اگر سابقه کاری در زمینه مشاوره ایزو داشته باشد، می تواند تجربیات خود را در این زمینه به مجموعه انتقال داده و با استفاده از دانش تخصصی خود، سازمان را برای رسیدن به هدف های بزرگ آماده کند.

انتخاب مشاور ایزو 17025

در این متن با ایزو 17025 و مشاوره آن تا حدودی آشنا شدید. هزینه مربوط به مشاور بستگی به حوزه کاری سازمان و اسکوپ دارد ولی معمولاً بالای 10 میلیون تومان می باشد.

برای درخواست مشاوره و هزینه آن میتوانید با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268[/toggle]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.