دریافت ایزو 22000 صنایع غذایی در شرکت

سازمان های فعال درحوزه صنایع غذایی چه در بخش تولید و چه بسته بندی، باید به فکر دریافت ایزو 22000 باشند و از الزامات آن برای جلوگیری از آلودگی های که ممکن است در محیط شرکت به وجود بیاید، استفاده کنند.

با دریافت مستندات ایزو 22000 و پیاده سازی دقیق آن، می توان یک سیستم مدیریتی ایمنی و بهداشتی را در سازمان به وجود آورد و از پرداخت هزینه های بیهوده و ضررات جبران ناپذیر در مجموعه جلوگیری کرد و در مرحله نهایی، گواهینامه ایزو 22000 را اخذ کرد.

در ادامه این متن با شیوه های دریافت این استاندارد و گواهینامه آن آشنا می شویم:

دریافت ایزو 22000

دریافت ایزو 22000 و مراحل آن

زمانی شرکت های مواد غذایی می توانند صادرات و واردات انجام دهند که این استاندارد را به صورت اصولی در سازمان اجرا کرده باشند. ضروری ترین مرحله پیاده سازی ایزو 22000، مشخص کردن نقاط بحرانی در مجموعه است که نیازمند توجه و اطلاعات بیشتری است. برای دریافت این استاندارد باید ابتدا با سازمان های مشاوره ایزو صحبت کنید و طی بستن یک قرارداد معتبر، نحوه دریافت این استاندارد را مشخص کنید.

به دو صورت می توان این استاندارد را دریافت کرد:

  1. روش حضوری
  2. روش غیرحضوری
  • در روش حضوری با کمک کارشناسان سازمان ایزو، مستندات مربوط به استاندارد را در مجموعه پیاده می کنید.
  • در روش غیرحضوری، مستندات ایزو را از شرکت های معتبر ایزو خریداری می کنید. شرکت با سابقه ما با کمترین هزینه آن ها را در اختیار شما قرار می دهد.

برای دریافت گواهینامه ایزو، سازمان ها مواظب شرکت های تقلبی باشند و دقت کنند که اصل این مدرک را بگیرند.

دریافت ایزو 22000

هزینه استاندارد ایزو 22000

برای دریافت ایزو 22000 باید ابتدا مبلغی را بابت هزینه مشاوره پرداخت کنید. هزینه مربوط به این استاندارد مبلغ 3 میلیون تومان می باشد، که در ابتدای کار می توانید نصف مبلغ را به مشاور پرداخت کنید و نصف دیگر را در آخر بعد از پیاده سازی این استاندارد بپردازید. هزینه اخذ گواهینامه بین المللی آن برای سازمان ها، مبلغ 1 تا 2 میلیون تومان می باشد ولی با تغییرات و نوسانات اخیر ارز، بسیار افزایش پیدا کرده است.

دریافت ایزو 22000

برای راهنمایی ها بیشتر در زمینه دریافت این استاندارد و مبلغ دقیق هزینه آن با ما تماس بگیرید.

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268[/toggle]

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.