دریافت گواهینامه SGS برای صادرات به اقلیم کردستان

دریافت گواهینامه SGS برای تولیدکنندگان ایرانی چه مزایایی دارد؟ با اخذ آن می توان چه اقداماتی انجام داد؟ در داخل ایران با استفاده از سازمان های اعطای گواهینامه SGS، می توان اقدامات مربوط به اخذ آن را انجام داد و مجوز صادرات را گرفت. بهترین منطقه برای صادرات در حال حاضر، اقلیم کردستان است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 

 

 

تولید کنندگان ایرانی نمی توانند هر کالایی را به عراق صادر کنند چون سازمان کنترل کیفیت و استاندارد عراق قوانین و دستورالعمل هایی برای واردات به کشورشان تنظیم کرده اند که تولیدکنندگان و تاجران ایرانی باید برای صادرات به کشور عراق این اسناد را تهیه و فراهم کنند. در واقع کشور عراق تمام تلاش خود را می کند که از ورود کالاهای معیوب و بی کیفیت به داخل کشورش جلوگیری کند. از این به پس تمام صادرکنندگان برای وارد کردن کالاهای خود به اقلیم کردستان، باید نسبت به اخذ مجوز مطابقت کالاهای صادراتی خود با تمام دستورالعمل ها و شرایط و قوانین عراق اقدام کنند و داشتن این مجوز اجباری و لازم می باشد. برای دریافت گواهینامه SGS یک سری مراحل را باید طی کرد که در ادامه به ذکر این موارد می پردازیم:

مراحل دریافت گواهینامه SGS

  1. تهیه فرم پروفرما و ارائه آن
  2. تهیه مارکینگ کالا با استفاده از قوانین و الزامات مقصد
  3. نمونه برداری از کالا جهت انجام تست در آزمایشگاه
  4. تهیه برگه اطلاعات فنی و ارائه آن
  5. تهیه لیست بسته بندی و ارائه آن
  6. تهیه BL و ارائه آن

 

دریافت گواهینامه SGS

 

برای راهنمایی بیشتر در زمینه دریافت گواهینامه SGS برای صادرات به اقلیم کردستان و هزینه های مربوط به آن با مشاورین با تجربه ما تماس بگیرید.

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268[/toggle]

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.