راهنمای اخذ ایزو برای شرکت

قبل از این که شرکت های مختلف بخواهند گواهی مربوط به استاندارد های مدیریتی و کیفیتی را دریافت کنند به راهنمای اخذ ایزو به صورت جامع و کامل نیاز دارند تا از هدف خود مطمئن شوند.
معمولا برای دریافت یک گواهی ایزو، سازمان چندین مرحله را بایستی طی کند. اولین مرحله انتخاب یک شرکت مشاور در این زمینه است. پس از بستن قرار داد بایستی مبالغ از سمت سازمان پرداخت شود. مبلغ پیش پرداخت، بستگی به نظر شرکت های مشاوره ای دارد، اما معمولا این مبلغ 30 الی 40 درصد کل پروژه است. پس از این کار شرکت مشاوره ای موظف می شود که تاریخ مشاوره را هماهنگ کند، این تاریخ معمولا یک هفته پس از این که پیش پرداخت را واریز کردید تعیین می شود.

راهنمای اخذ ایزو

راهنمای اخذ ایزو در ایران

شرکت های مشاوره ای مربوط به پیاده سازی مستندات الزامات ایزو در ایران بسیار زیاد است و این موضوع کار را برای مدیرانی که قصد گرفتن ایزو را دارند سخت کرده است، به همین دلیل لازم می دانیم راهنمای اخذ ایزو را در ایران تشریح کنیم.

معمولا برای دریافت certificate بایستی ابتدا ممیزی های حضوری و غیر حضوری در سازمان شما صورت بگیرد. تمامی مدارک ایزو برای معتبر بودن بایستی حتما از ab خاصی اعتباربخشی شده باشند. در ایران ab های مربوط به سازمان iaf از اعتبار زیادی برخوردار هستند، هم چنین هزینه های مربوط به صدور این گواهی ها بالای 3 میلیون تومان است. اما ab های خصوصی زیر 1 میلیون تومان هم گرفته می شود. در حالی که هر دوی آن ها در ایران معتبر هستند.

راهنمای اخذ ایزو

شرکت مشاوره آروین ایزو

شرکت مشاوره آروین ایزو با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه مشاوره و پیاده سازی استاندارد های ایزو و هم چنین نمایندگی از شرکت های مختلف cb در زمینه ثبت و صدور گواهی های ایزو، آمادگی لازم جهت دریافت استاندارد مورد نظر شما را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و هم چنین راهنمایی کامل و رایگان برای گرفتن ایزو، با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

 

17

 1. سلام
  گرفتن این مدرک آیا برای همه محصولات الزامیست ؟
  چه تاثیری می تواند در روندفروش محصولات ایجاد کنه ؟

  • سلام . وقتتون بخیر .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا مقالاتی که در سایت قرار داده شده را مطالعه کنید .

 2. سلام وقت بخیر قطعا با این کار به فرایند ایزو گرفتن شرکت ها کمک زیادی میشه و ایزو گرفتن یه کار شاید وقت گیر هست که بابرنامه ریزی و اجرا و با دیسیپلین خوب باید از این عهده بر اومد

 3. با سلام و خسته نباشید خدمت شرکت مشاوره آروین ایزو
  من مطالب سایت را مطالعه کردم فوق العاده ساده و کامل توضیحات اخذ گواهی ایزو را داده اید
  تشکر از شما

  • سلام جناب محمودی . وقتتون بخیر .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر فرمی که داخل سایت قرار داده شده را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود .

 4. با سلام وخسته نباشید شرکتهای خصوصی برای بهتر شدن محصول خود می توانند شرکت خود را ایزو بکنند تا برند شرکت انها بالا تر برود

 5. با سلام ضمن تشکر از شرکت آروین ایزو که اطلاعات و مشاور خوبی در زمینه گرفتن ایزو به ما دادند میخواستم بپرسم آیا گرفتن ایزو برای همه کارخانجات الزامیست و شامل همه محصولات میشه یا نه؟

  • سلام خانوم صابر . وقتتون بخیر .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر مقالاتی که در سایت قرار داده شده است را مطالعه کنید .

 6. سلام برای مجموعه تولیدی مربا سازی می خواستم ایزو دریافت کنم باید چه مراحلی رو طی کنم ؟ با تشکر

  • سلام آقای حسینی . وقتتون بخیر .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر فرمی که در داخل سایت قرار داده شده است را پر کنید تا همکاران ما در واحد فروش با شما تماس بگیرند .

 7. سلام
  من زیاد اسم این شرکت و شنیدم معلومه شرکت معتبری هست که اسمش همه جا هست پس شرکت عالیه هست

 8. سلام هر شرکتی باید راهنمایی های مدیریتی و استاندارهای کیفیتی رو دریافت کند پس به مشاورهای ایزو نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.